Komoda & Amiga plus
Magazyn użytkowników komputerów Commodore

Kontakt

Reklamy

Dotrzyj z reklamą w K&A Plus do setek fanów Commodore w Polsce i nie tylko! Reklama całostronicowa kosztuje 50€, a półstronicowa... no cóż, dokładnie połowę. Proste, prawda? Cena obejmuje zarówno polskie, jak i angielskie wydanie. Jeśli prowadzisz projekt lub wydarzenie non-profit, możemy dać Ci przestrzeń na reklamę za darmo - lub wymienić ją na darmowy bilet. Zawsze jesteśmy chętni do zabawy.

Współpraca

Myślisz, że masz predyspozycje, aby dołączyć do naszego zespołu redakcyjnego? Masz ulubiony temat, o którym wiesz więcej niż ktokolwiek inny na tej planecie? Wrzuć nam wiadomość do skrzynki mailowej, a być może damy Ci szansę zobaczyć Twoją pracę w druku. Jeśli jednak kreatywne pisanie nie jest Twoją pasją, zawsze potrzebujemy korektorów i tłumaczy z angielskiego i polskiego, więc jeśli znasz oba te języki (a domyślamy się, że znasz, skoro to czytasz), napisz do nas!

Dystrybucja

Poszukujemy sklepów zainteresowanych dystrybucją naszego czasopisma na całym świecie. Zajmiemy się wszystkim - wystarczy, że umieścisz nasz magazyn w swoim sklepie, a będziesz czerpać z tego korzyści! Obecnie dystrybują nas: Protovision (Niemcy).

K&A Plus jest publikowane przez:
K&A Arkadiusz Kosiarski
NIP PL6262591695
ul. Felińskiego 23/1A
41-923 Bytom, POLSKA