Komoda & Amiga plus
Magazyn użytkowników komputerów Commodore

GO8BG Cartridge Edition #1

05001
99.00zł
Składanka gier na Commodore 64
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Składanka gier na kartridżu do komputerów Commodore 64. Kartridż zawiera 11 gier oraz specjalnie zaprojektowane menu umożliwiające szybkie i wygodne wczytywanie.

Lista gier + opisy:

Plekthora / Dr. Mortal Wombat / 2021 / https://drmortalwombat.itch.io
Niezła gratka dla fanów klasycznych shump’ów. Statki kosmiczne, roboty, rakiety, bomby, lasery, szybka akcja, czyli to, co miłośnicy strzelanek kosmicznych lubią najbardziej.

Ball & Chain / Dr. Mortal Wombat / 2022 / https://drmortalwombat.itch.io
Zabawna zręcznościówka, w której kierując kulą na łańcuchu, musisz się wydostać z ponurych lochów. Dobra grafika i muzyka podkręcają klimat.

Snake VS Bomb 2 / Richard of TND / 2023 / https://richard-tnd.itch.io
Zwariowany wąż mknie przed siebie, pałaszuje napotkane na drodze owoce i omija bomby. Całość okraszona fajnym scrollingiem.

Latent Fusion / Direct Designs / 1995
Kolejny shump na tej składance, tym razem przenosi nas do 2047 roku. Wysokiej rangi pilot podróżujący przez równoległy wymiar musi przetestować najnowszy statek kosmiczny. Ogólnie mnóstwo strzałów i power up’ów.

BrainWave / Antti Nylen / 1990
Pobudzanie szarych komórek w stylu chińskiego Madżonga. Przetestuj swój umysł i baw się dobrze.

Missile Defence / Dr. Mortal Wombat / 2023 / https://drmortalwombat.itch.io
Ochrona sześciu głównych miast przed atakiem nuklearnym za pomocą trzech wyrzutni rakietowych, czyli ukłon w stronę klasycznego Missile Comand z automatów arcade.

Vampire Vengeance / Original game for ZX Spectrum by POE Games, converted to Commodore 64 by PATAGONIA / 2023 / https://patagonia.itch.io
Wejdź w skórę hrabiego Orlacka i dokonaj zemsty na rycerzach z Zakonu Srebrnego Krzyża… Wciągająca 30 poziomowa platformówka z dobrą grafiką i fajną muzyką.

Robots Rumble / Digital Monastery (Hokuto Force Game Developing Division) / 2019 / https://majikeyric.itch.io
Niszczyciel starych i zużytych robotów to niełatwy zawód, tym bardziej, gdy ma zasięg międzyplanetarny. Sprawdź, jak to się robi i zutylizuj tę kupę żelastwa we wrzącej lawie.

Vortex Crystals / Richard of TND / 2017 / https://richard-tnd.itch.io
Kryształy energii z planety Vektor wpadły w ręce złych kosmitów! Załóż skafander ochronny, weź pistolet laserowy i powstrzymaj wrogów z obcej cywilizacji.

Kendo Warrior / MC Lothlorien / Byte-Back / 1989
Niebezpieczna misja wojownika, którego zadaniem jest odzyskanie skradzionych tajnych dokumentów. Pomóż mu pokonać gromadę silnych strażników i groźnych psów oraz zebrać niezbędne przedmioty w celu ukończenia misji.

Tritopia / Vintage Computing Carinthia / 2022 / https://frodewin.itch.io
Wyobraź sobie, że chcesz się wybrać ze swoimi przyjaciółmi na wycieczkę, ale nagle znalazłeś się w dziwnej okolicy, która przypomina twoje miasto. Brzmi nietypowo i tajemniczo, prawda? Chodź dalej, aby się przekonać.Zapisz ten produkt na później

K&A Plus jest publikowane przez:
K&A Arkadiusz Kosiarski
NIP PL6262591695
ul. Felińskiego 23/1A
41-923 Bytom, POLSKA