Koszyk

 • Dostawa 1 szt.

  PLN0
#str-info


#str-url
Komoda & Amiga plus
magazyn użytkowników komputerów Commodore
 • Polski
 • English
 • Nowości

  Słowa uznania płyną do nas z także z Grecji, mi.n od #DimitrisPanokostas, twórcy aplikacji m.in. na Amigę Klasyczną i współautora greckiego..

  9 likes, 0 comments18 hours ago

  K&A Plus Issue 11 - Magazine Flip through - Chillout Time

  Ms Mad Lemon zrobiła nam miłą niespodziankę Obejrzyjcie ten filmik 🤩 https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=Hk3gB7zdxcg #MsMadLemon..

  11 likes, 0 comments1 day ago

  Photos from K&A Plus's post

  Festiwal Gier Pixel Heaven 2019 – wielkie święto twórców gier i retrofanów po raz siódmy! W dniach 16 – 19 maja 2019 r. odbędzie się..

  8 likes, 0 comments2 days ago

  Photos from K&A Plus's post

  Propozycja na weekend – nowa płyta KATODa. Zachęcam oczywiście do zakupu. Muzyka najwyższej jakości, ale to znak rozpoznawczy u tego artysty…

  14 likes, 0 comments3 days ago

  Amigos LIVE! Bamter / Robin Hood / Hyper Sports / Aftershow?

  W Stanach również idziemy jak burza — oto kolejna wzmianka o K&A+ na kanale Amigos Retro Gaming: https://youtu.be/lPOafI4Egms?t=1949. Przewidujemy,..

  15 likes, 1 comments5 days ago

  Tabor - "premiera" już 22 marca?

  Czy ktoś z Szanownych Czytelników oczekuje jeszcze na płytę Tabor (AmigaOne 1222)? Od wielu lat zapowiadana, przekładana i obiecywana……

  3 likes, 1 comments6 days ago

  Drodzy Czytelnicy, Czasopismo jest dla WAS. Dlatego tez bardzo ważne są Wasze opinie o czasopiśmie. Miło jest słuchać pochwał, ale one..

  10 likes, 3 comments1 week ago

  Photos from K&A Plus's post

  Czołem Kochani! Pragniemy poinformować, że wszystkie zamówienia najnowszego numeru zostały już wysłane, a na podane przez was adresy email..

  31 likes, 2 comments1 week ago

  "Gry, użytki - co dla Ciebie?" - materiały dodatkowe

  Suplement do filmu „Gry, użytki – co dla Ciebie”. Warto obejrzeć, bo znajdziecie tam sporo ciekawych informacji. Pamiętajmy jednak, że to..

  3 likes, 0 comments1 week ago

  Portret Stana Lee, który pojawił się w rubryce „Johnny przedstawia” w numerze 12., można zobaczyć na żywo w krakowskiej księgarni Fankomiks.

  0 likes, 0 comments1 week ago

  Wiktor Żyła

  Kto jeszcze się rozliczył się z 1% PITu, ten może zrobić coś dobrego. Syn Szymona „Szamana” Żyły, naczelnego magazynu eXec.pl, wymaga..

  1 likes, 0 comments2 weeks ago

  [AKTUALIZACJA] Witajcie. Za nami wydanie #12 numeru magazynu, przed nami Syntax Error Retro Party, na którym mamy zamiar się spotkać z Wami..

  19 likes, 1 comments2 weeks ago

  Photos from K&A Plus's post

  Czołem Amigowcy! 😀 Graliście już w najnowszą produkcję od Night Owl Design pod tytułem Celtic Heart? Gra jest utrzymana w klasycznym stylu..

  17 likes, 1 comments2 weeks ago

  Dwunaste wydanie K&A plus

  Informacja o nowym numerze „K&A plus” na portalu Paradoks.

  11 likes, 0 comments3 weeks ago

  Photos from K&A Plus's post

  Dear Readers, Issue #12 of your favorite K&A Plus magazine has been released and you can order a printed version at our web store: http://ka-plus.pl/en/issue-12/

  29 likes, 8 comments3 weeks ago

  Single Button Games Collection - recenzja :: Hot Style #8

  Nasz stary znajomy V-12 przygotował ciekawą recenzję… Zobaczcie, przeczytajcie! 🙂 Dzięki 😀 http://hotstyle64.com/pl/issues/8/single_button_games_collection

  3 likes, 1 comments3 weeks ago

  Photos from K&A Plus's post

  W najnowszym numerze K&A Plus: Flashback – rezurekcja, czyli… No właśnie, dowiecie się już niebawem. Tymczasem odpalamy nasze ukochane..

  31 likes, 2 comments3 weeks ago

  Photos from K&A Plus's post

  Pierwsza połowa lat 90. Pismo Commodore & Amiga szturmuje kioski, stając się podstawową lekturą każdego Comodorowca i Amigowca. Nigdy nie..

  51 likes, 4 comments3 weeks ago

  Malinowa Amiga

  7 likes, 0 comments4 weeks ago

  Numer 12. już niedługo. Tymczasem powstaje materiał do rubryki „Johnny Przedstawia” w numerze 13.

  8 likes, 1 comments1 month ago

  Zagrajmy na C64 #04 - TOWER OF RUBBLE 64

  Zagrajmy na C64 – Tower of Rubble 64 No proszę! Penchard znowu daje czadu 😀 Zapraszamy do obejrzenia jego kolejnego, ciekawego filmu 🙂 https://m.youtube.com/watch?v=rVriUQ3gFHs

  12 likes, 3 comments1 month ago

  Photos from K&A Plus's post

  Dzień dober! 😉 Dzisiaj Core Design na pobudkę 😀 Kto ma czas, niech gra przed pracą, a kto nie, to wieczorem. No! Chyba, że w pracy 😀 ;)..

  30 likes, 3 comments1 month ago

  Photos from K&A Plus's post

  Psycho Hopper C64 Mastertronic 1989 Jedna z ciekawszych gier wydanych przez Mastertronic na C64 Kto zepsuł joya na tej grze? 😉 Mój szary Cheetah..

  7 likes, 0 comments1 month ago

  Stirring Dragon nie oszczędza na gadżetach (y)

  5 likes, 0 comments1 month ago

  Photos from K&A Plus's post

  Niezbędny gadżet każdego czytelnika KA+. Czy tak rzeczywiście jest? Zdecydujecie sami. Tymczasem, w oczekiwaniu na kolejny numer magazynu..

  17 likes, 2 comments1 month ago